• Pokyny na stravovanie

OZNAM PRE STRAVNÍKOV

Prihlasovanie obedov:

Záujemca o stravovanie vypíše záväznú prihlášku (nájdete tu), ktorú odovzdá na podateľni školy, kde ju zaregistrujeme do informačného systému.

V prípade žiaka, ktorý navštevuje prvý ročník bilingválneho štúdia a bol prijatý na vzdelávanie v strednej škole z ôsmeho ročníka základnej školy, rodič požiada o poskytnutie dotácie na stravu (nájdete tu).

Spôsob úhrady:

Obedy budete uhrádzať výhradne bankovým prevodom na stravovací účet školy v Štátnej pokladnici, IBAN: SK04 8180 0000 0070 0049 3695. Do správy pre prijímateľa uveďte priezvisko a meno žiaka. Uvedený údaj je nevyhnutný, aby informačný systém pripísal uhradenú platbu, ktorá sa stáva kreditom na objednávanie obedov. Pohyb peňazí medzi bankami trvá určitý čas (2-3 pracovné dni), preto navýšenie kreditu nie je možné hneď po úhrade na účet. Výška uhradenej sumy závisí od Vašich možností a potrieb.

Objednávanie a storno obedov:

Objednanie a storno obeda je výhradne cez EduPage.

Obed sa vydáva v čase od 12.15 h do 14.45 h. na ISIC kartu. Na jednu kartu možno v príslušný deň vydať iba jeden obed. Bez karty bude objednaný obed vydaný až o 14.45 h po ukončení vydávania. Prihlásenie  alebo odhlásenie obeda treba vykonať najneskôr deň vopred do 14.00 h., v prípade školských prázdnin, štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja je to posledný pracovný deň.

Za neodobratý a včas neodhlásený obed sa finančná ani vecná náhrada neposkytuje.

Ďalšie informácie:

Prihláška je platná počas celej doby štúdia.

Preplatok stravného sa poukáže na účet stravníka po ukončení štúdia alebo po zaslaní žiadosti o vyradenie z evidencie stravníkov (nájdete tu).